Telephone +372 56 970 200 Mail info@mydent.ee
Avaleht
Meist
Patsiendile
Kolleegile
Hinnakiri
Kontakt
Laservalgendamine

LaservalgendusHammaste laservalgendus on ohutuim meetod, et saada särav ja kaunis naeratus. Protseduuri efektiivsuse tagab laserkiirtega spetsiaalse geeli aktiveerimine. Protseduur tagab kindla tulemuse.

Laserkiirega aktiveeritakse geeli, mille toimel muutub hambaemail valgemaks. Valgendusprotseduur kestab umbes üks tund, kuid hambaemaili valgenemine kestab veel kuni 36 tundi. Valgendusjärgselt peaks loobuma paariks kolmeks päevaks pigmendirikastest toiduainetest. Näiteks: punane peet, porgand, marjad, värvilised mahlad, värvainete rikkad toiduained ja gaseeritud joogid.

Laservalgendusprotseduuriga ei valgene tehismaterjalist hambakroonid ja täidismaterjalid. Enne valgendusprotseduuri on vajalik teostada hammaskonna läbivaatus kuna valgendusprotseduuri tohib teostada tervetele hammastele. Vajadusel tuleb katkised hambad parandada, teostada hammaste puhastus soodaga ning eemaldada hambakivi. Soodapuhastust ja laservalgendust ei tehta samal päeval.

Hammaste valgendustulemused sõltuvad patsiendi hambakoest. Protseduur muudab hambavärvi 2-6 tooni heledamaks ning lisab pärlitaolise sära. Valgendusjärgset hammaste tundlikkust aitab leevendada tundlikele hammastele mõeldud hambapasta.

Et hoida oma kaunist ja säravat naeratust, võib protseduuri korrata 6 kuu möödudes.